یونیتی فول
آموزش هاشرکت یودمی

دانلود دوره آموزشی یونیتی Udemy – Learn How to Make Trading Card Game Menus With Unity 3D از یودمی

Udemy – Learn How to Make Trading Card Game Menus With Unity 3D

در دوره Udemy – Learn How to Make Trading Card Game Menus With Unity 3D یاد خواهید گرفت چگونه می توانید از منوی بازی های معاملاتی با Unity 3D استفاده کرد. راهنمای کامل در منوها و مدیریت مجموعه در بازی های کارت بازی با Unity 3D.

چه چیزی را یاد خواهم گرفت؟

خواهید دانست چگونه می توانید منوی بازی های کارتی را درون یونیتی ایجاد کنید.
ایجاد کارت های سفارشی و موجودات زیبا برای بازی شما.

نمایش پیش نمایش های بزرگ را هنگامی که شما در حال حرکت بر روی یک کارت یا یک چرخش کارت و طراحی یک کارت سفارشی کارت است که بازیکنان شما می توانید بازی و موجودات است که می تواند حمله این به نوبه خود با تاب خوردن در مرز خود را ۲٫ روش های مختلف برای کشیدن کارت در بازی های کارت بازی: فقط کشیدن کارت در منطقه میدان جنگ برای پخش آنها، و یا کشیدن به یک هدف خاص برای پخش طلسم و یا حمله با موجودات.

نمایش گیزمو هدف قرار دادن با یک فلش و یک آیکون هدف در هنگام حمله با موجودات و یا جادوگران ریخته گری. ایجاد طرح بندی سازگار برای بازیکنان و دستمزد بازیکنان. ما از مکان های پیشنهادی برای کارت ها استفاده نمی کنیم. تمام موجودات و کارت ها همیشه باقی خواهند ماند

Udemy – Learn How to Make Trading Card Game Menus With Unity 3D

مجموعه ای از کارت هایی که معیارهای خاصی را برآورده می کنند. در آخرین سخنرانی بخش ۲، برخی از UI ها در Unity کار می کنند و طرح کلی طرح صحنه منو را جمع آوری می کنند.

بخش ۳ به طور کامل به خرید و باز کردن بسته های تقویت کننده با کارت اختصاص داده می شود.

این منطقی است که بخشی از بسته کارت را در اوایل دوره ایجاد کنید، زیرا هر دو قسمت هیجان انگیز پروژه و در عین حال بیشتر از سایر کد های جدا شده است.

یک صفحه جداگانه برای منطقه باز کردن فروشگاه بسته ایجاد کنید و تمام اسکریپتهایی را که می توانید بسته های کارت خرید و باز کنید را کشف کنید.

به خوبی پوشش موضوعات پیشرفته مانند: کشیدن و رها کردن کد برای بسته های باز نشده، با استفاده از DOTween به طور خودکار حرکت بسته های باز نشده و کارت های که ما از بسته ها، نمایش پنهان بر اثرات، تولید کارت های خاص کمیاب بر اساس ضرایب احتمال قابل تنظیم است.

در پایان این بخش ما یک صفحه باز به طور کامل در حال اجرا بسته برای این پروژه داشته ایم.

 

مخاطبان هدف چه کسانی هستند؟

این دوره برای علاقه مندان به کارت بازی و برای افرادی است که علاقمند به ساخت بازی های کارت مانند Hearthstone و Magic Gathering هستند. این به شما کمک خواهد کرد هر دو خود را از بازی کارت بازی ساخت و کشف آنچه در پشت صحنه در بازی های کارت مورد علاقه خود را بازی می کند.

Udemy – Learn How to Make Trading Card Game Menus With Unity 3D

 

مشخصات

  • زبان: انگلیسی
  • تعداد درس: ۳۸
  • زمان: ۷ ساعت و ۲۱ دقیقه
  • سطح: مبتدی
  • کیفیت: Hd

بخش ویژه

 

کاربرگرامی برای دسترسی به بخش ویژه سایت باید ابتدا در سایت عضو شوید و سپساشتراک بخرید و به تمام بخش های سایت دسترسی داشته باشید.

 

همچنین میتوانید در کانال تلگرامی ما عضو شوید و از جدیدترین های سایت و کد های تخفیف مختلف مطلع شوید

عضویت در کانال تلگرامی ما

 

 دسترسی به بخش ویژه

 

برای دسترسی به این مطلب باید عضو اشتراک ویژه خریداری کنید  عضویت + خرید اشتراک

 

درصورتی که اشتراک خریداری کروه اید میتوانید وارد بخش کاری خود شوید ورود به ناحیه کاربری

امتیاز دهی به مطلب

امتیاز یونیتی فول

امتیاز کاربران: 1.1 ( 1 رای)
برچسب ها

امیر

با سلام خدمت کاربران عزیز یونیتی فول بنده فعالیت خود را در عرصه یونیتی از اوایل سال 96 شروع کردم و علاقه مند به ساخت بازی و ارائه پکیج ها و آموزشات برای دوست داران موتور بازی سازی یونیتی و پیشرفت بازی سازی در ایران بودم و هستم و خواهم بود، امیدوارم صنعت بازی سازی در کشورمان نهایت پیشرفت را داشته باشد تا زمانی که مشکلمان این نباشد که چطور بسازیم بلکه چی بسازیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × 4 =

بستن